Kończymy nabór zawodów do Euroligi 2018

Szanowni Koledzy, organizatorzy zawodów w biegu na orientację.

Kończymy  nabór zawodów do XI Edycji Euroregionalnej Ligi BnO 2018. Oczekiwanie na zgłoszenia przedłużyliśmy do 21.02.2018r., a ostateczny  terminarz opublikowany zostanie 28.02.2018r. Aplikacje proszę przesyłać na adres koordynatora w Czechach - LBjolek@seznam.cz

Decyzją koordynatorów (L.Bjolek, K.Masny, R.Mastela) podjęto decyzję o ograniczeniu zasięgu rozgrywania zawodów Euroligi do woj.opolskiego i woj.śląskiego w Polsce oraz Kraju Ołomunickiego i Kraju Morawsko-Śląskiego w Czechach z możliwością rozszerzenia na Kraj Żyliński na Słowacji.


Aby Wasze zawody znalazły się w kalendarzu Euroligi na 2018, muszą zostać spełnione poniższe warunki:

  1. Zawody muszą być rozgrywane w woj.opolskim lub woj.śląskim w Polsce, Kraju Ołomunickim lub Kraju Morawsko-Śląskim w Czechach lub w Kraju Żylińskim na Słowacji
  2. Termin zawodów nie może pokrywać się z terminem już zaakceptowanych i opublikowanych imprez, których wykaz znajduje się poniżej.
  3. Zobowiązujecie się do: 
  • zwolnienia z opłaty startowej najlepszych zawodników z kategorii K21 i M21 klasyfikacji generalnej Euroligi 2017 (koszt przygotowania materiałów startowych dla tych zawodników jest jedynym kosztem ponoszonym przez Was w związku z udziałem w Eurolidze).
  • umieszczenia informacji o rozgrywaniu zawodów w ramach Euroregionalnej Ligi Biegu na Orientację w Biuletynach Informacyjnych (Regulaminach, Rozpisach)
  • umieszczenia na mapie logo Euroligi przesłanego w pliku .ocd przez koordynatorów
  • przesłania krótkiej reklamy zawodów wraz ze zdjęciem/filmem do umieszecznia na nowej stronie Euroligi, która funkcjonuje pod adresem: http://euroliga.eu/

Aktualny kalendarz Euroligi znajdziecie w systemie ORIS (na końcu wykazu) pod adresem: 

https://oris.orientacnisporty.cz/Zebricky

 

Kalendarz Euroligi 2017.

termin biegi pakiet nazwa zawodów miejsce zawodów informacje
25.03.2017r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Horní Domaslavice
 
(kraj morawsko-śląski)
middle
Stránky závoduPolohaRozpis  regulamin po polsku: tutaj
wyniki
25.03.2017r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Řečiště Morávy - Nižní Lhoty 
(kraj morawsko-śląski)
nocny
Stránky závoduPolohaRozpis regulamin po polsku: tutaj
wyniki
8.04.2017r.
(sobota)
2 mpolska XI Grand Prix Lotna Zdzieszowice (woj.opolskie)
sprint, middle (miejski)
Rozpis      Foto 
Wyniki:  E1 E2 łączne
1.05.2017r.
(poniedziałek)
2 mpolska IV EuroMajówka - 2017 Jastrzębie-Zdrój (woj.śląskie)
2 x sprint
Rozpis      Foto z zakończenia  
Wyniki: E1 - E2 - łączne
Międzyczasy: E1 - E2
16.09.2017r.
(sobota)
2 mpolska Mistrzostwa Śląska Rybnik (woj.śląskie)
sprint, middle
sprint: Stránky závodu
middle: Stránky závodu
Wyniki i międzyczasy na w/w stronach.
30.09.2017r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Prstná (kraj morawsko-śląski)
klasyk
Stránky závodu
Wyniki i międzyczasy na w/w stronie.
Ranking Euroligi po 9 biegach: tutaj
14.10.2017r.
(sobota)
1 mpolska I Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli Jastrzębie-Zdrój (woj.śląskie)
middle
Stránky závodu
Wyniki i międzyczasy na w/w stronie.

Kalendarz Euroligi 2016.

termin biegi pakiet   - nazwa zawodów miejsce zawodów informacje
9-10.04.2016r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska Tajemnice Dolnego Śląska Złotoryja, Wilków  (woj.dolnośląskie)
sprint, middle

Strona internetowa organizatora zawodów.  Wyniki: E1 - E2

16.04.2016r.
(sobota)
1 mczechy Haná Orienteering Festival
Mistrovství Hanácké oblasti
Ochoz u Konice (kraj ołomuniecki)
klasyk
www.jpg Wyniki: tutaj
30.04.2016r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Ženklava (kraj morawsko-śląski)
klasyk
ORIS Wyniki: tutaj
07.05.2016r.
(sobota)
1 mpolska III EuroMajówka - 2016 Jastrzębie-Zdrój  (woj.śląskie)
sprint

www.jpg Wyniki: tutaj

04.06.2016r.
(sobota)
1 mczechy

Silesia Open 2016 - Krajský žebříček MSK

MIstrzostwa MSKSOB

Bílá - Konečná (kraj morawsko-śląski)
klasyk

www.jpg Wyniki: tutaj

11.06.2016r.
(sobota)
1 mpolska Lato w Studzionce Studzionka (woj.śląskie)
middle


www.jpg  Wyniki: tutaj

25.06.2016r.
(sobota)
1 mpolska Beskidzki Orientcross 2016 Bielsko-Biała (woj.śląskie)
klasyk

www.jpg  Wyniki: tutaj

04.09.2016r.
(niedziela)
1 mczechy Krajský žebříček MSK
Chuchelná (kraj morawsko-śląski)
middle

www.jpg Wyniki: tutaj

10-11.09.2016r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację Raciborowice (woj.dolnośląskie)
sprint, middle
www.jpg Wyniki: E1 - E2
17.09.2016r.
(sobota)
2 mczechy Krajský žebříček MSK Štramberk (kraj morawsko-śląski)
middle + sprint
www.jpg Middle wyniki: tutaj
www.jpg Sprint wyniki:  tutaj
24-25.09.2016r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska Mistrzostwa Śląska Gorzyczki, Czyżowice (woj.śląskie)
middle + klasyk
www.jpg Wyniki: middle - klasyk
15.10.2016r.
(sobota)
2 mpolska Grand Prix Lotna Januszkowice, Zdzieszowice (woj.opolskie)
sprint + middle 

www.jpg Wyniki: E1 - E2

22.10.2016r.
(sobota)
2
mpolska
MMM - DLS/LUB/WKP/OPO
Iwiny (woj.dolnośląskie)
klasyk + sprint 
www.jpg Wyniki: klasyk - sprint
23.10.2016r.
(niedziela)
1 mczechy
Novoborský pohár v orientačním běhu 2016
Sosnová u České Lípy (kraj liberecki)
middle
www.jpg Wyniki: tutaj

Kalendarz Euroligi 2015

 

termin biegi pakiet nazwa zawodów miejsce zawodów informacje
29.03.2015r.
(niedziela)
1 mczechy Krajský žebříček MSK Karvina (kraj morawsko-śląski)
klasyk
www info wyniki  
17-19.04.2015r.
(piątek, sobota, niedziela)
3 mpolska Tajemniczy Dolny Śląsk
- szlakiem złota, srebra i miedzi
Złotoryja i okolice (woj.dolnośląskie)
sprint, klasyk, middle
www info Wyniki: E1 - E2 - E3
25.04.2015r.
(sobota)
1 mpolska Mistrzostwa Śląska Pszczyna (woj.śląskie)
sprint
info wyniki międzyczasy
1.05.2015r.
(piątek)
2 mpolska II EuroMajówka - 2015 Jastrzębie-Zdrój, Krostoszowice (woj.śląskie)
sprint, middle
www info
Komunikat techniczny
Wyniki 2015:  E1 - E2 - Łączne
E1 międzyczasy - E2 międzyczasy
16-17.05.2015r. 2 mczechy žebříček B-Morava Visalaje (kraj morawsko-śląski)
klasyk, middle
www  Wyniki: E1: klasyk - E2: middle
13.06.2015r.
(sobota)
1 mczechy Krajský žebříček HO
Mistrostvi Hanácké oblasti
Rejvíz (kraj ołomuniecki)
klasyk

www ORIS - Wyniki

27.06.2015r.
(sobota)
1 mpolska Beskidzki Orientcross Bielsko-Biała (woj.śląskie)
klasyk
info wyniki Międzyczasy
28.06.2015r.
(niedziela)
1 mpolska Lato z Jedynką Studzionka (woj.śląskie)
middle
www info wynikiMiędzyczasy
16-19.07.2015r.
(czwartek-niedziela)
5 mczechy 7. Advanta Cup Teplice nad Metují, Adršpach (kraj hradecki - 4 etapy),
Golińsk
(Polska - woj.dolnośląskie - 1 etap)
sprint, 2 x  przedłużony skalny sprint, klasyk, middle
www wyniki 
3-4.10.2015r.
 (sobota-niedziela)
2 mpolska Dolnośląski Festiwal Biegów na Orientację Niwnice, Raciborowice (woj.dolnośląskie)
klasyk, middle
www info 
10-11.10.2015r.
(sobota-niedziela)
2 mpolska VIII Grand Prix Lotna Zdzieszowice (woj.opolskie)
sprint, klasyk
info
17.10.2015r.
(sobota)
1 mpolska RYBINO XIII Rybnik (woj.śląskie)
middle
info 
komunikat techniczny
lista zgłoszonych zawodników